SKLEJ! internetowy sklep modelarski Twój koszykSpis oferowanych produktów
Szukaj (Nazwa produktu/Opis): 

O Nas
Firma SKLEJ - ma siedzibę w Warszawie
Firma SKLEJ - istnieje w sieci od dn. 01 września 2003r.
Firma SKLEJ - prowadzi wysyłkową sprzedażą plastikowych modeli do sklejania, narzędzi pomocnych do ich wykonania, oraz akcesorii do ich uatrakcyjnienia. W chwili obecnej ofercie posiadamy modele i farby firmy REVELL oraz pędzelki firmy MAG-POL.

Na dzień dzisiejszy naszą ambicją jest zaoferowanie pełnej gamy modeli firmy Revell, jaka została sprowadzona do Polski. To są początki. Docelowo planujemy mieć w ofercie prawie wszystko, co jest oferowane do sklejenia w plastikowym modelarstwie.
Nie zapomnimy też o kartonówce.
Zapraszamy producentów i importerów modeli i akcesoriów do współpracy.

Każdy modelarz powinien umieć odpowiedzieć na pytanie: dlaczego wybrałeś ten model? Odpowiedzi może być sporo:, bo ładny modelarsko, bo z naszej armii, bo taki oryginał obsługiwał ktoś z mojej rodziny, itd.
Pamiętajcie Państwo o tym, że modele przede wszystkim odzwierciedlają dorobek kultury materialnej człowieka. Warto, więc wiedzieć, jakie umiejętności i jaką wiedzę zaangażował człowiek do skonstruowania maszyny, której model wykonaliście. Ponadto bardzo ciekawe są sytuacje, w jakich te maszyny brały udział i co człowiek z ich pomocą osiągnął. W tym dobrym i tym złym znaczeniu.
Każda firma produkująca modele ma w swojej ofercie takie perełki, postaramy się je dla Państwa odnaleźć i przedstawić w ofercie.

W planach mamy stworzenie Forum; miejsca gdzie można będzie się podzielić z innymi taką wiedzą.
Bardzo ciekawą sprawą są zasady malowania obiektów wojskowych w zależności od ich armijnej przynależności. Szczególnie, indywidualne cechy malowania, nanoszone przez załogi na tak bardzo zunifikowanych kamuflażach samolotów i pojazdów wojskowych.
I ostatni problem: każdy doświadczony modelarz posiada sposoby na uatrakcyjnienie modeli poprzez uruchomienie detali, których nie uruchomił producent. Może zechcecie się Państwo podzielić swoimi umiejętnościami. Chociaż uchylicie rąbka tajemnicy gdzie szukać pomocy i jak się ma do tego zabrać modelarski narybek.